ISSN 1337-8481

nedeľa, 19. mája, 2024

Halloweenska show Krampusov sa stretla s negatívnym postojom niektorých občanov, no organizátori podujatie aj keď v menšom rozsahu predsa len zorganizujú

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Pochod strašidelných Krampusov sa v Seredi mal pôvodne uskutočniť v sobotu 22. októbra 2022. Podľa plánov bol súčasťou aj halloweensky pochod strašidelných čertov, ktorý mal smerovať cez mesto k Domu kultúry. Pre negatívne postoje občanov k tejto show organizátori zmenili svoje plány a pochod strašidelných Krampusov ulicami napokon zrušili. No o halloweensky program rozhodne neprídete.

Termín podujatia

Celé podujatie sa uskutoční v pôvodnom termíne – v sobotu 22.10.2022. Program Krampusov začne o 21:00 hodine v Dome kultúry, kde si ich môžete užiť po dobu približne 45-60 minút. Následne lovci duchov budú premietať film Šintavská Bosorka so začiatkom o 22:00 hodine. Vstupné na film je 5 eur.

Kto má záujem a celé podujatie si užiť ešte viac, môže prísť v maskách. Vytvoríte tak dokonalú atmosféru strašidelného večera. S lovcami duchov a Krampusmi bude povolené aj fotenie.

Kto sú lovci duchov

Komunita vznikla v roku 2018 a ich úlohou je pomáhať ľuďom, ktorí to potrebujú a zároveň definovanie odpovede na otázku života po živote. Navštevujú miesta, na ktorých zub času zanechal svoje stopy a život už dávno vyhasol. Tieto miesta sú často plné javov a aktivít, ktoré dokážu zaznamenať prostredníctvom techniky. Všetky tieto miesta sú zdokumentované v našom mysterióznom seriáli „NEVIDITEĽNÍ“

Film o Šintavskej Bosorke

Projekt vznikol z dielne lovcov duchov Lukeho a Dafa, ktorí navštívili Seredský kaštiel, kde čelili nástrahám duchov Anny Rosiny Listhiusovej a jej poddaných.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img