ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Dílera „dali dolu“ dve policajtky. Pri sebe mal viac ako 1600 dávok pika

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajti muža za drogovú trestnú činnosť obvinili, a vo väzení si tak môže posedieť 10 až 15 rokov.

V nedeľu popoludní bola policajná hliadka z Dunajskej Stredy, v zložení dvoch policajtiek, vyslaná na preverenie oznámenia o osobe, ktorá mala pri miestnej bytovke predávať drogy.

Podozrivú osobu policajtky rýchlo našli a vyzvali, aby išla s nimi. Spočiatku muž spolupracoval, no po chvíli začal byť nervózny a pokúsil sa o útek. Policajtky ho rýchlo spacifikovali, jedna z policajtiek ho dobehla a počas toho si všimla, ako muž vyhodil do trávy bielu igelitovú tašku. Voči podozrivej osobe použila donucovacie prostriedky a z dôvodu zabránenia úteku mu založila služobné putá.

Privolaný kriminalistický technik na mieste zaistil vyhodené vrecko, v ktorom bola biela kryštalická látka s podozrením na metamfetamín. Podľa predbežných výsledkov expertízy mal 46 ročný díler pri sebe 1653 dávok previtínu.

Krajský vyšetrovateľ z Trnavy muža obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Zároveň podal podnet na jeho väzobné stíhanie. Do rozhodnutia súdu si muž počká v policajnej cele.

Tento megaúlovok sa podaril aj vďaka tomu, že ľudia nie sú k predaju drog a ich užívaniu ľahostajní. Aj vďaka takýmto tipom vieme tieto osoby rýchlejšie stiahnuť z obehu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img