ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

“Zneužívanie inštitútov trestného práva na rozklad demokratického a právneho štátu”

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
“Zneužívanie inštitútov trestného práva na rozklad demokratického a právneho štátu”
S takýmto názvom zvoláva na zajtra mimoriadnu schôdzu parlamentu Ficov Smer. Čakal som, že reč bude o súdnych rozhodnutiach, s ktorými obchodovala Monika Jankovská. O trestných stíhaniach, ktoré predávalo vedenie polície (Gašpar, Hraško, Krajmer, Slobodník). O daňových podvodoch, ktoré prehliadalo vedenie Finančnej správy (Imrecze, Makó).
Ale nie. O zneužívaní inštitútov trestného práva na rozklad demokratického a právneho štátu sa v návrhu nepíše ani slovo. Hoci by to vydalo na niekoľko celovečerných filmov.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Kope okolo seba, ako skapínajúci kôň. Nemôže prehltnúť, že nevládne. Bol, ako zmoknuté kura a naraz ,znova začal rožky vystrkovať. Pre neho by mali zriadiť nejaký osobitný súd, aby dookola nezaťažoval Ústavný súd s jeho kravinami. Ale už mu je dlho a potrebuje znova si sadnúť na „vládnu stoličku“.

  2. Gaborko, veď si vo vláde. Vyhrali ste s protikorupčným programom! Čo z neho ostalo??? Bojujete o korytá, igiot chráni vekslaka, na ľudí kaslete! Vy ste pomohli Ficovi tam, kde je teraz!

  3. Nevím proč se někdo stěžuje na současný kapitalismus. Tak proč ste vy nebo vaši rodiče cinkali v listopadu 89? Nenadávejte, radujte se, veselte se, budujte kapitalismus a rozvojovou bezprávní zemi kolonii USA a EU Havloobludárium a zpívejme: teď už máme, co jsme chtěli, pro tohle jsme v listopadu 89, klíčema cinkali a do EU vstupovali.

  4. pravdu mas cechu,co vsetci picuju, o tom je kapitalizmus,chudoba maka na bohatych,len niekomu staci kvazi sloboda,hoci maka jak farebny,zauveruje sa lebo nema inu moznost,taky novodoby otrok.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img