ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Seredskí taekwondisti na sústredení v Grécku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ema Valenčíková /  Na začiatku augusta vycestovali seredskí taekwondisti, Juraj Kollár a Jakub Kollár do Grécka, kde sa zúčastnili veľkého sústredia v horách neďaleko mesta Solún.

Sústredenie pod vedením viacerých veľmajstrov trvalo 1 týždeň a zúčastnili sa ho ľudia z rôznych kútov sveta. Tréning zameraný na technické zostavy (tuly) mal na starostiveľmajster Stefanos Gaidartzakis s technickým stupňom IX. DAN, ktorý je prezidentom ITMS -Medzinárodnej Taekwondo spoločnosti veľmajstrov a patrí medzi najstarších aktívnychtaekwondistov v Európe. Medzi jeho bývalých žiakov patrí aj ďalší veľmajster, VasilisAlexandris, ktorý sa taktiež zúčastnil tohtoročného semináru. Našich zverencov prekvapil svojou výbornou kondíciou 77 ročný Ian Green s VII. DANOM, ktorý na sústredenie prišiel z Austrálie.

Cvičenci absolvovali tréningy technických zostáv, sparingu a aj sebeobrany, ktoré opísali ako tréningy neustáleho “drilu“ a nových skúseností. Do novej sezóny 2022/2023 tak prišli plní energie, elánu a obohatení o nové poznatky.

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img