Tragická zrážka v Bratislave si vyžiadala 4 mŕtvych a niekoľko zranených – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Viaceré hliadky bratislavských policajtov ako aj iných záchranných zložiek včera zasahovali na Zochovej ulici, kde došlo krátko po 22.15h k tragickej udalosti.

Podľa doterajších informácii vodič osobného motorového vozidla narazil do zastávky MHD, na ktorej sa v tom čase nachádzalo viacero osôb. V dôsledku tejto udalosti utrpelo viacero osôb zranenia.
Na mieste polícia vykonávala potrebné úkony.

Po príchode na miesto udalosti museli hasiči vyslobodzovať osoby z vozidla aj spod vozidla. Podľa doterajších informácií došlo k úmrtiu 4 ľudí, ďalších 7 utrpelo zranenia rôzneho rozsahu. Na mieste zasahovalo 21 hasičov z HS Radlinského a Hálkova.

 

AKTUALIZOVANÉ 03.10.2022

Nehoda na autobusovej zastávke v Bratislave má piatu obeť, v nemocnici podľahlo zraneniam 21-ročné dievča.

 

zdroj: Polícia SR, KR PZ Bratislava, Hasičský a záchranný zbor Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Dokedy sa to bude tolerovať, aby podnapití vodiči zabíjali nevinných ľudí? Je najvyšší čas, aby sa tým niečo robilo. Nekompromisne trestať previnilcov, ale spolu s nimi aj tých, ktorí to majú na starosti, nečinne len na to prihliadajú a pred kamerami sľubujú a robia veľké H! Treba aj na súdy si posvietiť!

  2. Zobral ľudské životy.ozraty. už by bolo načase pritvrdiť,nie len kecat.dostane 7 rokov za 3 je doma. 25 bez možnosti prepustenia a nechať mu v cele lano.

  3. Politici zrazu volajú po vyšších trestoch. Farizeji zasratí, to sa najprv muselo stať toto? Už roky vidíme ako ožratí nad 1 promile dostávajú iba podmienečné tresty a to doteraz nikomu nevadilo? Až táto tragédia im otvorila oči, aby začali hovoriť o prísnejších trestoch? Veď to čo súdy rozdávajú za alkohol nie je trest, ale motivácia pre ostatných, že sa im nič nemôže stať.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img