ISSN 1337-8481

piatok, 1. marca, 2024

Čo je vlastne Česmad?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Tlačová správa UNAS |MM|  ÚNIA Dopravcov Slovenska – UNAS a jeho predsedníctvo je rozčarované nad Česmadom Slovakia, ktorý organizuje dňa 29.09.2022 v Šamoríne stretnutie dopravcov a štátnych orgánov , kde téma je doprava a mýto.

Na základe pokynov Česmad-u a ich pozvánky na danú konferenciu sme zaslali riadnu prihlášku, kde sa náš predseda UNAS p. Skala Stanislav riadne prihlásil . Prihlášku sme zaslali 3 x a neprišla nám žiadna odpoveď.

Dňa 27.9.2022 nám prišla očakávaná odpoveď, kde nám napísali, že z kapacitných a organizačných dôvodov nám nemôžu potvrdiť prihlášku s tým, že jasne napísali, ako nás tam nechcú .

Podľa nás sa veľmi obávajú, aby sa účastníci konferencie nedozvedeli pravdu od nášho predsedu UNAS čo sa vlastne deje medzi Ministerstvom dopravy SR a Česmadom .

Treba si uvedomiť, že UNAS bojuje 12 rokov , kde poukazuje na predražené mýto. Na našich troch protestoch sme Česmad nevideli.

Česmad sa len pozerá a schováva sa za mýto, kde z peňazí dopravcov dostali 6 mil. EUR, ktoré nevieme doteraz kam išli.

Česmad tvrdí, že bojuje za spravodlivé mýto a zatiaľ bojuje proti UNAS aj s Ministrom dopravy SR .

UNAS na základe uvedených skutočností vyzýva Česmad k okamžitému dialógu .

Vyzývame Česmad , aby začal konečne pracovať pre dopravcov a nie len pre pár vyvolených .

UNAS už nebaví počúvať , ako sa Česmad vyhovára na UNAS , že sme arogantný a nevieme sa správať.

Preto sa legitímne pýtame čo spravil Česmad pre dopravcov pre znižovanie nákladov a 12 ročného rozkrádania mýta?

Sme presvedčení , že na konferencií zaznie skutočnosť, že nové mýto sa nespustí v roku 2023 kvôli UNAS, pretože ničomu nerozumieme a všade dávame podnety na rozkrádanie mýta.

UNAS zaráža skutočnosť , že Česmadu a Ministrovi dopravy SR sú totálne ľahostajné názory profesionálov pre mýto v rámci EÚ a doteraz s nimi nikto nerokoval , okrem predsedu Hospodárskeho výboru NR SR.

Pravda bolí a niekto sa obáva názoru iných subjektov ako je UNAS.

Hanba Česmadu .

Stanislav Skala,
Predseda UNAS a predsedníctvo UNAS

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img