FC Pata – MŠK Hurbanovo 2 : 1 ( 2 : 0 )

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnes sa hralo 8.kolo futbalovej súťaže Majstrovstiev regiónu – IV Liga MEVA. Patanskí futbalisti  privítali ( v sychravom a daždivom počasí) na domácej pôde súpera, s ktorým už v minulosti hrávali, no nikdy sa im ho nepodarilo poraziť. Takže dnes mali riadnu motiváciu. Na druhej strane Hurbanovčania  prišli posilnení o druholigistov, čo im dávalo väčšiu šancu na výhru. Navyše od začiatku zápasu poctivo strážili  domáceho strelca Róberta Valentu, čo sa im aj darilo, lebo počas celého zápasu mu nedovolili vystreliť na bránu ani jednu strelu. Róberta však zastúpili spoluhráči, keď v 31. minúte rozvlnil sieť súpera Alex Pagačovič a o sedem minút neskôr aj Vladimír Lomen. Hostia znížili stav stretnutia na 2 : 1 v 75. minúte a do konca zápasu sa všemožne snažili aspoň vyrovnať, no neuspeli. Patanom sa tak konečne podarilo poraziť súpera z Hurbanova.

Zostava FC Pata: Rudolf Bartal, Ronald Paseky, Samuel Ďuriš, Vladimír Lomen (38. min. G), Martin Barát, Martin Garaj, Alex Pagačovič (31.min. G), Matúš Klenkovič (71.Matej Fuska), Lukáš Herák, Tomáš Dvorský (82.Patrik Hájnik), Róbert Valenta (K). 

Divákov: 400

9. kolo súťaže: zápas Športové kluby Blava 1928 – FC Pata sa uskutoční dňa 2.10.2002 o 14.30 hod.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img