ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Hasiči zasahujú pri predpokladanom úniku plynu na Čepenskej ulici – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Práve teraz zasahujú hasiči pri predpokladanom úniku plynu v bytovke na Čepenskej ulici. Na mieste sa nachádza jednotka HaZZ zo Serede a záchranárske vozidlo HaZZ z Trnavy.

Na miesto udalosti bola v súvislosti s možným únikom plynu prizvaná aj poruchová služba plynární.

Bližšie informácie uverejníme po ich zistení.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 26.09.2022 – tlačová správa KR HaZZ Trnava

Dňa 24. septembra 2022 po 18-tej hodine zasahovali hasiči zo Serede pri nahlásenom úniku plynu v bytovom dome na Čepenskej ulici v Seredi, okres Galanta.

Po príjazde na miesto udalosti bol v 2. podlažnom obytnom dome cítiť únik plynu. Zasahujúci príslušníci preto začali s evakuáciou obyvateľov na voľne priestranstvo. Pomocou elektronického analyzátora nebezpečenstva plynov a pár boli vykonané merania s nulovými hodnotami. Na miesto udalosti bola povolaná poruchová služba. Spoločné priestory bytového domu boli odvetrávané prirodzenou ventiláciou.

Hasičom sa však nepodarilo dostať do 3 bytov, v ktorých sa nik nenachádzal. V jednom z nich bol vykázaný minimálny odber plynu, ktorý bol následne odpojený od zdroja. Pri udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img