ISSN 1337-8481

pondelok, 4. marca, 2024

EURÓPSKY TÝŽDEŇ MOBILITY je vlajková kampaň Európskej komisie

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Oddelenie školstva, rodiny, kultúry a športu /  Aj naše mesto Sereď je registrované v kampani a spoločne máme možnosť zhodnotiť dopravné návyky a výzvy a zvoliť si ekologickejšie, inteligentnejšie  spôsoby dopravy do  zamestnania, do škôl, za zábavou.

V kampani Do práce na bicykli býva každým rokom viac zaregistrovaných cyklistov.

V tejto kampani sme nováčikom, ale spoločne, ak v týždni od 16. – 22. septembra 2022,. každý jeden z nás len raz namiesto auta použije iný spôsob dopravy, už sme prispeli k zlepšeniu a pokročili k udržateľnej mobilite.

Témou aktuálneho ročníka kampane je LEPŠIA DOSTUPNOSŤ,

mottom CESTUJME ZODPOVEDNE.

Poďme spolu do toho!

Na 24. septembra 2022 je naplánovaná celomestská športová aktivita Sereď v pohybe,

aj tu môžeme pokračovať v aktivitách, ktoré začneme počas európskeho týždňa mobility, lebo všetko, čo robíme pre svoje zdravie je dôležité!

Srdečne všetkých pozývame!

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img