ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Aby nebolo „otváranie šumivého“ predčasné

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Šintava / Na pondelkovom zasadaní OZ v Šintave bolo prerokovávaných hneď niekoľko dôležitých bodov. Jdeným bolo zastavenie konania vedeného voči exstarostovi Holičkovi.

Poslanec Ján Kavoň ako obyčajne pokračoval v „robení hrubých čiar“, verejne sa zastával exstarostu Holičku a „nevidel pravdu“ napriek tomu, že poslanec OZ Ján Šimulčík jasne a zrozumiteľne (asi nie pre každého) prezentoval fakty preukazujúce exstarostove pochybenie v premietnutej prezentácii. Problém má exstarosta a problém majú aj poslanci. A problém tak má aj občan.

Na zastavenie konania vedeného voči exstarostovi Holičkovi, je podľa ústavného zákona potrebná troj pätinová väčšina poslancov OZ.

ZA prijímané uznesenia navrhnuté poslancom Jánom Kavoňom ak si dobre pamätám, z prítomných siedmych poslancov hlasovali iba štyria. Aj keď som z matematiky nikdy nevynikal, „akosi mi to nevychádza.“

Zastavenie konania poslancami podľa mňa nemalo ani zákonom predpísanú právnu formu.

Vedia to poslanci OZ a starostka obce Režňáková?

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img