ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Sumčiarske preteky Šintava 2022 s takýmito úlovkami

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Len včera 4.9. 2022 sa úspešne skončil druhý ročník Sumčiarskych pretekov Šintava 2022 na Lodenici. Pretekov sa zúčastnili rovnaké tímy ako v prvom ročníku v tomto zložení:

Predátor Team Sereď
NASA Team
TECTUM Siluro
Oklaj Team
Fish On Team
Team Zelený blesk
Team Black Cat Šintava
Bob&Bobek-team
MiMasu cat
Siluro Veteran team
MOKACARP team

Losovanie lovných miest rovnako ako štart pretekov sa uskutočnilo ešte vo štvrtok 1. septembra na Lodenici v Šintave a preteky pokračovali až do 4. septembra.

losovanie
losovanie

Hneď v prvú noc ulovil  tím Black Cat Šintava dvoch sumcov – 160 cm a 75 cm

Druhý deň bol taktiež úspešný, v tomto ročníku sa mimoriadne usmievalo šťastie na tím Black Cat Šintava a mohli sa tak pýšiť ďalším krásnym úlovkom s mierami 140 cm

Posledná noc bola úspešná pre tím Fish On, ktorí ulovili tento krásny úlovok s mierou 156 cm.

 

A tu vám už predstavujeme víťazné tímy:

1. miesto – absolútny víťazi a veľmi úspešný tím získali Black Cat Šintava. Okrem vecných cien si odniesli pohár za umiestnenie sa na 1. mieste, pamätný tanier za najväčšiu ulovenú rybu a tiež putovný pohár

2. miesto získal tím Fish On 

A krásne 3. miesto získal tím Zelený blesk

Blahoželáme páni !

Každý súťažiaci obdržal takéto personalizované tričko ako pamiatku a súťažiaci, ktorí sa umiestnili na prvých troch miestach aj takéto parádne šiltovky

Organizátori Miloš Hracho a Ondrej Šuhay hodnotia tohtoročné preteky za úspešné a ďakujú všetkým zúčastneným, sponzorom a každému, kto im bol s realizáciou pretekov pomohol. Na túto spomienkovú akciu vás pozývajú opäť o rok.

Touto akciou si tak zaspomínali a uctili svojich otcov, ktorí rybárčenie milovali.

– – –
Pripomíname, že Sumčiarske preteky sú organizované na počesť dvoch pánov, ktorí boli rybármi srdcom aj dušou. Určite mnohí z vás poznali Miloslava Hracha a Milana “Meliho” Šuhaya.

Prvý ročník Sumčiarskych pretekov sa uskutočnil minulý rok.

 

zdroj: Sumčiarske preteky Šintava Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img