ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Tínedžerka Eva opäť niekam ušla

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Policajní pátrači vyhlásili pátrania po 16 ročnej Eve Bandovej z okresu Levice.

Evku naposledy videli v piatok, 12.8.2022, v areáli Reedukačného centra Trstín, v ktorom je umiestnená na základe rozhodnutia súdu. V popoludňajších hodinách odtiaľ odišla na neznáme miesto a nikomu známemu od vtedy o sebe nedala vedieť.

Mladá slečna je 165 cm vysoká, štíhlej postavy, má čierne vlasy po plecia a tetovanie na ľavej ruke s nápisom „LEO“. Pri odchode mala na sebe oblečené sivé rifle a sivé krátke tielko.

Pokiaľ máte informácie o Evinom súčasnom pobyte, prípadne viete, s kým sa zdržiava, kontaktujte políciu na čísle 158 alebo nám pošlite správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. To dievča si musí niesť hroznú bolesť vo svojom vnútri, keď sa takto správa. Poznám veľa problémových detí a všetky majú jedno spoločné – traumu z domova, nedostatok lásky, hrubé zaobchádzanie od detstva, …
    Je mi ľúto mladého človeka a dúfam, že raz nájde cestu k náprave a dovtedy utŕži od života (aj keď vďaka svojmu správaniu) čo najmenej rán a bolestí.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img