ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

ŠKF Sereď: Emócia, srdce, bojovnosť

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V 3. kole sme privítali doteraz, takisto, neporazené OK Častkovce. Tak aj vyzeral úvod zápasu, keď obe mužstvá začali vo vysokom tempe.

Vedenia sa ujali hostia v 20. minúte. Jirka sa odhodlal k strele spoza šestnástky a tá zapadla do domácej brány. V 28. minúte bolo vyrovnané. Vantruba unikol na pravom krídle a po jeho prihrávke už Michalička nemal problém skórovať – 1:1. Chvíľu na to obdržal Mpofu druhú žltú kartu a oslabil tak naše mužstvo. To ale nebolo všetko. V 57. minúte odišiel predčasne pod sprchy aj Kovchar a hostia mali výhodu o dvoch hráčov. Väčšinu času držali loptu na svojich kopačkách ale vyloženú šancu si nedokázali vypracovať. A tak prišiel trest v podobe našich dvoch gólov. Najprv v 59. minúte unikol Michalička a svojim druhým gólom v zápase naklonil misky váh na našu stranu. Potom prišla 69. minúta a strela Vidu z 30 metrov skončila až v sieti hosťujúceho brankára – 3:1. Vo zvyšku zápasu sa hostia ešte snažili urobiť niečo s výsledkom, vypracovali si aj šance ale obrana, na čele s brankárom Leckéšim, stála na pevných nohách a drámu nedopustila.

 

ŠKF Sereď – OK Častkovce 3:1 (1:1)

 

Góly: 28. a 59. Michalička, 69. Vida – 20. Jirka

R: Švolík – Juhos, Obertová

ČK: 30. Mpofu, 57. Kovchar (obaja Sereď)

500 divákov

 

ŠKF: Leckéši – Kovchar, Remeň, Hladík “C”, Janso, Vida (90. Púchlo), Mpofu, Spód (84. Bohuš), Mikeš (59. Ďurina), Vantruba (84. Pavlovčík), Michalička (90. Sklenár)

 

OK: Kišac – Jirka (42. Mišák), Halás, Valo (65. Fako), Mizerák, Laurinec (71. Ahmad), Sládek, Žákech, Jibril (46. Majkút), Zelenay (46. Buček), Minaroviech

 

Vyjadrenia trénerov:

 

Eduard Pagáč (ŠKF): “Takýto zápas často nezažijete. Jeden zo sponzorov mi povedal, že tridsať rokov chodí na futbal, ale toto ešte nevidel. Za nasadenie a tímovosť sme si zaslúžili vyhrať. Spravili sme viac pre výhru. Do rubriky Zaujali v kole by som mohol dať azda všetkých.”

 

Roman Hodál (OK): Zápas vplyvom mojich zlých rozhodnutí, ktoré určili smer zápasu sme prehrali. Zápas si poriadne rozoberieme.”

 

zdroj: skfseredfutbal.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img