ISSN 1337-8481

nedeľa, 3. marca, 2024

FC Pata – FC Nitra 2 : 1 ( 1 : 1 )

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Po dvoch remízach z prvých dvoch kôl Majstrovstiev regiónu – IV. futbalovej ligy, hostili dnes (3.kolo) futbalisti Paty na domácej pôde súpera z Nitry. Keďže ani jedno z mužstiev zatiaľ nezaznamenalo v súťaži plný bodový zisk, obe túžili po víťazstve. Nitrianski hráči i fanúšikovia prišli na zápas s tým, že neberú žiadny iný výsledok ako výhru.

Domáci hráči sa od úvodu stretnutia pustili do súpera  bez rešpektu a už v 4. minúte viedli gólom Róberta Valentu 1 : 0. Zdalo sa, že súpera zaskočili, no ten sa rýchlo spamätal, vyrovnal hru a v závere polčasu, v 43. minúte, aj skóre gólom Miroslava Sedláka.

Druhý polčas priniesol viacero dramatických chvíľ, viac z hry mali domáci, no nedarilo sa im v koncovke. Gól padol až v 73. minúte, keď zo skrumáže pred nitrianskou bránou, vyšiel víťazne domáci Vladimír Lomen a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste ( 2: 1 ).

Zápas sledovalo 600 divákov.

Majstrovský futbalový zápas IV. kola odohrá FC Pata na domácej pôde  o týždeň 27.8.2022 proti mužstvu FC VION Zlaté Moravce „B“- Vráble.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Tak toto je paráda na Sereď online Kompletná správa aj z obrazovou dokumentáciou z futbalového zápasu Pata – Nitra a o Seredi kde po víťaznom zápase aplaudovala plná tribúna päť minút po zápase ani zmienka. Nie že by som niekoho obviňoval.

  2. skôr problém je v tom, že nikto sa nechce podujať na report zo zápasov. Ale aj vy máte možnosť vziať si fotoaparát /stačí aj lepší mobil/, urobiť nejaké snímky a následne napísať niečo k tomu. Však to zaberie aj zo zápasom len nejaké 3-4 hodiny a pritom si pozriete aj našich futbalistov.
    anonym 15:09 – myslíš, že máš pravdu?

  3. Pata , samy talent to tam je . Patansko -Prazsky futbalovy talent skoncil i tak v Pate
    Dalsi talent na uctovnictvo , Tunel FC NItra Valenta

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img