ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Táto vláda má k dispozícií také obrovské finančné zdroje, ktorými žiadna vláda predtým nedisponovala.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Na čo si musíme dať pozor? Možno niečo na sociálnej sieti načrtol:

Táto vláda má k dispozícií také obrovské finančné zdroje, ktorými žiadna vláda predtým nedisponovala.
Úlohou novej vlády v roku 2024 sa postarať o 26 miliárd z Plánu obnovy Slovenska.
To sú slová trestne stíhaného zločinca Roberta Fica dnes na TA 3.
Toho Fica, ktorý žobroní u generálneho prokurátora, Maroša Žilinku, že ak daroval ochranu § 363 iným zločincom, potom aj on Fico aj najlepší Únosca Kaliňák spolu s Bodorom a Gašparom si tiež zaslúžia § 363.
Jedine oni sa vedia „postarať“ o obrovských 26 miliárd eur.
Ešte vám, obhajcom nezákonnosti, vraždenia a lúpenia z čias jeho vlád nedotieklo, prečo je tu vyvolaná masívna snaha o povalenie súčasnej vlády ?
Naozaj ?
Alebo je vám úplne jedno a ukradnuté, že 26 miliárd sa presunie do Dubaja, Mexika, Bahám či k Mišelovi do Francúzska ?
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img