ISSN 1337-8481

nedeľa, 19. mája, 2024

Okresné riaditeľstvo HaZZ v Galante hľadá veliteľa hasičskej stanice v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Hasičský a záchranný zbor |MM|  Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Galante hľadá nového kolegu/kolegyňu.

Okresné riaditeľstvo HaZZ v Galante hľadá veliteľa hasičskej stanice v Seredi:

– odborný inšpektor – veliteľ hasičskej stanice v Seredi – PT5
Kvalifikačný predpoklad: vyššie odborné vzdelanie a osobitný kvalifikačný predpoklad.

Ak ťa ponuka zaujala, tak neváhaj a pošli žiadosť o prijatie do služobného pomeru spolu s profesijným životopisom, osobným dotazníkom a kópiou dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní na adresu: Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave, Vajanského 22, 917 77 Trnava.

Všetky potrebné informácie a dokumenty nájdete TU:
https://www.minv.sk/?personal_TT

Podľa zákona č. 315/2001 Z. z. o Hasičskom a záchrannom zbore patrí príslušníkovi tarifný plat v závislosti od platovej triedy podľa § 104 a platového stupňa podľa § 105 stupnice platových taríf, ktorá je ustanovená v prílohe č. 2 tohto zákona.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img