ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Dopravná nehoda v Seredi na križovatke Podzámska – Vojanská – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Práve teraz na križovatke ulíc Podzámska a Vojanská dokumentuje polícia dopravnú nehodu pravdepodobne dvoch osobných motorových vozidiel.

Jedno vozidlo zostalo po nehode obrátené na boku. Na mieste zasahuje aj vozidlo RZP. Nakoľko k dopravnej nehode došlo priamo v križovatke, je tu obmedzená premávka.

Pri prejazde týmto úsekom (ak sa mu nemôžete vyhnúť) venujte maximálnu pozornosť, nakoľko v križovatke sa stále pohybujú záchranári.

– – –

AKTUALIZOVANÉ 09.08.2022 – vyjadrenie hovorkyne KR PZ Trnava:

Môžeme potvrdiť, že polícia bola k nehode privolaná, ale nakoniec bol nehoda riešená ako škodová udalosť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Podstatné, že sa nikomu nič nestalo, čo usudzujem z toho, že vec bola riešená ako škodová udalosť.
    Je zarážajúce, že na mieste nehody zostalo hlavne na vozovke pomerne väčšie množstvo rozbitého drobného skla, ktoré znečisťuje celú cestu v križovatke. Nikto zo zúčastnených nezabezpečil odstránenie tohto bordelu a sklo sa postupne kolesami prechádzajúcich aut roznáša čoraz viac po vozovke smerom na ul. 8. mája. Predpokladám, že vinník nehody keď bola vec riešená ako škodová udalosť nemá od nehody chromé ruky a myseľ, a teda bolo by vhodné, aby zabezpečil vyčistenie vozovky. V opačnom prípade doporučujem tak vykonať zo strany mesta na náklady vinníka nehody.

  2. …preto je tam stopka…lenže tú pani zrejme odignorovala…po tomto incidente bude vhodné aj na hlavnej spomaliť…tu už nikto nič negarantuje

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img