ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

Dva nárazy do stromu, 2 usmrtenia. O život prišli 2 muži nad 30 rokov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| MIMORIADNE TRAGICKÝCH 12 hodín na cestách Trnavskeho kraja.

O život prišiel v sobotu krátko pred polnocou 34 ročný vodič v okr. Dunajská Streda a v nedeľu pred obedom neprežil náraz do stromu v okrese Galanta 31 ročný vodič.

34 ročný vodič bol v aute Škoda Octávia sám, keď v meste Dunajská Streda, na Ulici Malodvornícka narazil krátko po 23.00 h do stromu.

V nedeľu o 10.20 hod.  hlasené auto mimo cesty, v useku Horné Saliby – Tomášikovo. Auto Land Rover zišlo z nezistených príčin mimo cestu a narazilo stromu. O život prišiel 31 ročný muž a druhý, 48 ročný muž, sa vážne zranil. Záchranári ho previezli do galantskej nemocnice.

Príčiny a okolnosti oboch tragických nehôd polícia vyšetruje.

DÁVAJTE SI NA CESTÁCH POZOR A NERISKUJTE

 

– – –

KR HaZZ Trnava |   Na linku tiesňového volania bolo dňa 7. augusta 2022 po 10. hodine rannej prijaté oznámenie o dopravnej nehode osobného motorového vozidla na štátnej ceste III/1314 medzi obcami Horné Saliby a Tomášikovo, okres Galanta.

Osobné vozidlo zišlo z cestnej komunikácie a narazilo do stromu v priľahlej priekope. Dve osoby sa nachádzali vo vraku automobilu zakliesnené. U jednej z nich následkom ťažkých poranení prišlo k exitusu. Druhá osoba so zraneniami bola vyslobodená cez zadné ľavé dvere pomocou chrbticovej dosky. Zásah si nevyžiadal použitie hydraulického vyslobodzovacieho náradia. Na vozidle boli vykonané protipožiarne opatrenia. Následne bol automobil pomocou autonavijaku z hasičskej techniky odtiahnutý od stromu, aby sa mohlo pokračovať vo vyšetrovaní nehody políciou. Po zdokumentovaní dopravnej nehody bola usmrtená osoba vytiahnutá z vozidla. Na mieste udalosti zasahovala hasičská jednotka z Dunajskej Stredy a Galanty.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img