ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Arogancia niektorých vodičov nepozná hranice

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Za potvrdenie úplne neskutočnej arogancie vodičov (a nielen ich) je možné považovať nutnosť polície fyzicky strážiť novo vyasfaltovanú cestu v širšom centre mesta Nové Zámky.

Vyasfaltovaná cesta je riadne zablokovaná fyzickými zábranami s označením dopravnou značkou Zákaz vjazdu všetkých vozidiel. Napriek tomu vodiči nerešpektujú ani dopravné značenie a ani fyzické zábrany a nový asfalt by zničili ešte pred jeho vytvrdnutím.

Otázkou je, kedy a kde skončí bezbrehá arogancia ľudí a čo okrem fyzickej prítomnosti hliadok polície niektorým vodičom zabráni porušovať predpisy?

A vlastne, je vôbec v normálnej spoločnosti nutné niekomu vysvetľovať, že čerstvý asfalt jazdou autom zničia?

Za dokumentáciu aktuálneho stavu ďakujeme čitateľovi z NZ.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. To je v poriadku.., keď neprekračujú povolenú rýchlosť.
  Čo nezmeriaš radarom, to našich policajtov nezaujíma..

 2. najlepsie odfoteny vozickar na este otvorenej ceste, ktoru musel pravdepodobne vyuzit koli prechodu na druhu stranu… ak sa ovsem nechcel s vozikom trepat cez vyfrezovanu polovicu priechodu… to je od neho strasna arogancia… to su clanky, panko spravi 5 fotiek, dohodi svpje domnienky a ide sa..

 3. @heheh 2. augusta 2022, 7:54
  Clanok je o tom ze musis mat fizlov alokovanych na 1 mieste len preto ze su medzi nami taky degesi jak ty co nechapu pisany text. 😀

 4. Ja článku rozumiem až moc dobre. Dnes pre vodičov zákaz vjazdu, či zábrany nič nehovoria. A prečo? Lebo im chýba rešpekt? Pre mňa ako vodiča z povolania tabuľa zákaz znamená zákaz a bodka.
  No je jedno, či sa budeme baviť o zákazových značkách, či stopke alebo daj prednosť. Vodiči absolútne nerešpektujú nič, len si sledujú tachometer. A osobne ti môžem povedať, že neraz som videl slepých kktov s radarom v ruke, ako im vodiči nerešpektovali zákazy otáčania sa, či vjazdu.., hlavne, že merali 50 metrov za tabuľov obce 50-ku! A tak sa čudujme, že vodiči je*u na nejaké zábrany so zákazom.

 5. pozri kamo, ja som nikdy nedostal pokutu a jazdim riadne, pride mi vtipne ilustracne foto, ktore ti ma napomoct vytrvorit si obraz… tiez sa obsah clanku nijak nezmienil o vyjadreni policie, preco tam vlastne su… ja textu rozumiem a ma pre mna vypovednu hodnotu nula, kym to je pisane formou domnienky a nie podlozene faktom typu „mestka policia sa vyjadrila..“ tiez si mozes nieco vziat z pisaneho textu, napriklad odkukat gramaticke figle..

 6. keby to spravil vodič v Nemecku alebo švajčiarsku a dali by mu k náhrade celú opravu aspoň 10tisíc eur,tak by si to nabudúce setsakra rozmyslel,ale na Slovensku ešte musíme z našich daní zaplatiť políciu aby to strážila

 7. Je pravda, že kým nestvrdne poter a sa po ňom jazdí ho poškodia. Ale tiež je pravda, že aká kvalita toho asfaltu je, keď napr. aj u nás bol položený a v letných horúčavách zmäkol a autá na ňom robili priehlbiny? Aj práca, aj materiál je nekvalitný.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img