ISSN 1337-8481

piatok, 1. marca, 2024

Tak to je už fakt sila

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ďalší „mysliteľ“ dal prostredníctvom sociálnej siete svetu na vedomie novú teóriu hodnú ďalšieho pokračovania  Jurského parku…

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. A seredonline to zachytili, zaujímavé, asi pred týždňom som si na internete prečítal článok o odkalisku v jednom meste alebo dedine na Slovensku. Ide o to že sa tam z toho práši a pod. A podobne ako v Seredi to riešia a vyriešiť nemôžu. Nevedel som kam to napísať aby to dávalo zmysel. tak som dal odkaz na článok na chat tam vzápätí oznámili že na tom niečo preveria a uverejnia to, dodnes sa tak nestalo asi to neprešlo preverovaním, ale chápem je to fakt somarina oproti tomu Pterodaktylovi.

  2. prelomovy clanok… neviem kto je vacsi chudak, ci clovek s lahsou myslou, alebo clovek co z toho urobi akoze clanok, aby si pohonil ego… ale tak prispevok hodny tohoto blogu

  3. Máme tu tohto Anonymná,8.35,ktorý celú dobu,mesiace a roky nič iného nerobí,len nejakým spôsobom pouraza ľudí,ktorí si dovolia prezentovať iní názor,bez nejakého argumentu,proste len tak.Na druhej strane sú príspevky vymazané,lebo vraj porušujú pravidlá diskusie.Prosim Vás,kto ešte toto berie vážne.

  4. Mne sa známy chválil že krmil Tyranosaura – rexa ktorý mu nakukol na balkón na treťom poschodí. Vraj mu čipsy boli celkom po chuti…
    každý máme nejakú úchylku. A život ide dalej

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img