ISSN 1337-8481

nedeľa, 25. februára, 2024

Parkovanie vie byť ťažký oriešok. Hlavne pokiaľ je vodič na mol

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajti z Dunajskej Stredy riešili „ťukanec“ a nakoniec obvinili 27 ročného cudzinca z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Včera podvečer bola policajná hliadka privolaná k dopravnej nehode na parkovisku v meste Šamorín. Mladý vodič nezvládol parkovací manéver a prednou časťou auta Mercedes-Benz narazil do zaparkovanej Dacie Duster. Policajti ho po príchode na miesto podrobili dychovej skúške, ktorá alkohol v jeho dychu potvrdila. Muž nafúkal 2,73 promile. Mladý vodič je stíhaný na slobode.

 

TÍTO NEPILI IBA VOD(K)U

Opitého vodiča riešili aj galantskí policajti v meste Sládkovičovo. V utorok ráno upozornil na podozrivé správanie ukrajinského kamionistu pracovník SBS v miestnej spoločnosti. Policajná hliadka vodičovi niekoľkotonového kolosu zistila v dychu viac ako 1,5 promile alkoholu. Muž je riešený v tzv. superrýchlom konaní v súvislosti s prečinom ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Ako vodičovi z povolania mu môže hroziť trest odňatia slobody na 2 až 5 rokov.

Dopravní policajti z Galanty včera počas kontroly zastavili aj 55 ročného muža na aute Škoda Felicia. Pri dychovej skúške mu namerali hodnotu 2,19 promile. Ihneď ho obmedzili na osobnej slobode a nakoniec skončil v policajnej cele, kde si počká až do rozhodnutia súdu. V zmysle zákona mu môže hroziť až ročný pobyt vo väzení.

Upozorňujeme vodičov, aby nikdy nesadali za volant opití. Ak už ste pozreli na do pohárika, zvoľte iný druh dopravy. Jednoducho povedané:

NEŠOFÉRUJTE POD VPLYVOM ALKOHOLU ANI INÝCH OMAMNÝCH LÁTOK!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img