ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Členovia ZŤP klubu si leto užili naplno

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Členovia ZŤP klubu si za posledné týždne užili spoločné chvíle plnými dúškami. V dňoch 3. a 4. júna sa 53 členov klubu zúčastnilo zájazdu do Budapešti. Cieľom bola návšteva Tropikária a Oceanária, zoologickej záhrady, motýlieho kráľovstva, Alžbetinho mosta aj parlamentu. Ďalší zájazd absolvovali v dňoch 10. až 16. júla do Vysokých Tatier. Odtiaľ sa počas týždňa zúčastňovali výletov, napr.: do poľského Krakowa, splavu na drevených pltiach po rieke Dunajec v úžasej scenérii Národného parku Pieniny, navštívili Štrbské pleso a niekoľko túr po okolitej prírode. V nedeľu 17. júla sa vydali na marhuľové slávnosti do údolia Wachau v Rakúsku. Po trase navštívili kláštor Göttweig , ktorý je na zozname svetového dedičstva UNESCO. Údolie sa považuje za jedno z najkrajších riečnych údolí a jeho prírodná krása vás určite očarí. Wachau to je nádherná príroda, rázovité dedinky, mestečká, pohoria, vinice či marhuľové sady. Práve marhule hrali hlavnú úlohu na slávnosti, kedy mesto zaplavili špecialitky z marhúľ – knedlíky, likéry, pálenky, šťavy, lekváre či štrúdle. Členovia klubu sú plní dojmov a už teraz rozmýšľajú nad ďalšími spoločnými aktivitami.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img