ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Takto sa to robí v mafiánskom štáte, do frasa!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Takto sa to robí v mafiánskom štáte, do frasa!

Ak by sa náhle objavila nejaká kompromitujúca nahrávka, takto nejako by to asi vyzeralo. Najprv nás pán sudca Filo ťahá za nos a potom si s nami vytrie oné po tom, čo ho zrazu osvietil rozum.

Vážení, poučenie z toho je takéto:

Aj výpoveď náhodného ožralca alebo zaplatenej bezdomovkyne je dôkazom. Ale zvuková nahrávka alebo video z miesta činu ani za svet, ak vznikli bez povolenia súdu. Nahrávku nevyhotovili OČTK ale jeden z účastníkov. Ochrana súkromia je teda problém medzi Trnkom a Kočnerom, ale pre OČTK a súd by táto nahrávka mala byť objektívnym dôkazom, ak nebola manipulovaná a to podľa znalkyne nebola. Je to hlúpy nezmysel, ktorý vyhovuje mafiánskemu štátu a jeho poskokom, rovnako ako 5-ročná premlčacia lehota pre prečiny verejných činiteľov s politickým krytím štátnej mafie.

Ak tieto nezmysly zákonne nezmeníme, nebude v tomto štáte kľud a spravodlivosť a mafia bude ďalej ničiť osudy občanov a piť ich krv. Ak zúfalý občan ukradne chieb v samoške pre svoje hladné deti, bude súdený ako zlodej. Ak špinavý policajt, prokurátor alebo sudca spácha zločin, tak sa systém o neho postará a odíde bez trestu.

Nech si o mne proruský poskok v talári a jeho nohsledi myslia a vypisujú po svojich oficiálnych stránkach čo chcú. Tento Augiášov chliev je treba vykydať, deratizovať a dezinfikovať. Buď sa k nám čestní a rozumní občania pridajú a pomôžu nám zmeniť tento štát, aby slúžil občanom, alebo občania budú otrokmi štátnej mafie aj naďalej.

Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Proruský poskok v talári? Odkiaľ pán Macko vie, že je proruský? Som zvedavý, ak by bol ten muž v talári proamerický a rozhodol rovnako, či by ho tak verejne nazval? Čo má politický názor spoločné s výkonom povolania sudcu? Buď je krivý sudca, alebo spravodlivý. Štát ma predsa páky na odsledovanie jeho činnosti. Možno sa to v budúcnosti ukáže, komu z jeho príbuzných pribudlo na účet z dedičstva, alebo darom 🙂

  2. Je to hrozne, ako sa toto moze stat, ved vsetci o tom vedia, keby mal Trnka aspon kustik koze na tvari, on sam by to nemal dopustit, a mal by si statocne niest zodpovednost, ved on najlepsie vie ako to bolo, hanba mu a vsetkym, ktori toto spachali !!!

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img