ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Za letnými zážitkami s Cyklobusom od vody k vode

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Krajská organizácia cestovného ruchu Trnavský kraj |MM|  Obľúbený Cyklobus od vody k vode vyrazil na svoju prvú jazdu v tejto sezóne. Cyklisti sa odviezli na trase Senec – Jelka – Šamorín, Čilistov a späť.
Cyklobus od vody k vode bude jazdiť ku krásam Žitného ostrova každú prázdninovú stredu v mesiaci júl a august.

Už druhý rok majú nielen Senčania, ale aj dovolenkári na Slnečných jazerách a návštevníci Bratislavského kraja možnosť navštíviť miesta v našom kraji a aktívne stráviť svoj voľný čas a spraviť si výlet k vode. Bicyklisti sa prepravia špeciálne upraveným autobusom bezpečne a rýchlo a jazdu na bicykli si vychutnajú po upravených cyklotrasách v regióne Žitného ostrova,“ uviedla riaditeľka Krajskej organizácie cestovného ruchu Trnavský kraj Agáta Mikulová.

Turisti, ktorí využijú cyklobus, si môžu pozrieť unikátne technické pamiatky Žitného ostrova. Vodné mlyny sú ukážkou histórie ľudového mlynárstva tohto regiónu. Brehy Malého Dunaja ponúkajú nádhernú scenériu ideálnu na prechádzky a trávenie voľného času. Nájdete tam drevené lávky, miesta na táborenie, či kotvenie v prípade splavu rieky. Môžete tiež ochutnať gastronomické špeciality Žitného ostrova.

Lístky na cyklobus si zakúpia cyklisti priamo v cyklobuse. Počet miest pre bicykle je 20, počet miest na sedenie je 30. Okrem bicyklov prepraví cyklobus aj kolobežky alebo korčuliarov.

Odchody cyklobusu:
08:50 a 13:30 Senec Jelka Šamorín/Čilistov

12:20 a 18:00 Šamorín/Čilistov Jelka Senec

Každú stredu od 06. júla do 31. augusta 2022 vrátane.

Cena lístka pre všetky vekové kategórie:
Jednosmerný: 2,00 €

Spiatočný: 4,00 €

Dieťa do 6 rokov zdarma

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Pekne, aspon na chvilu maju tieto deti to co ostatne. Aj ked to nenahradi skutocnu rodinu, chvalabohu aspon za taketo krasne zazitky.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img