ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Manžel má z nej radosť

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V momente, kedy sa hlúposť stane nebezpečnou, prestáva byť na srandu.

Zdroj textu: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. No sme všetci nadseni.!!!!!!Tu sa ozaj riešia,fantastický dôležité veci.Ja tiež nemôžem spávať,pomôžte mi😅Máte v redakcii nejakého psychológa?

  2. Toto skôr vyjadruje IQ človeka ktorý to uverejňuje.
    Niekto dal na zomri diskutujúcich na OLANO stránke. To bola priam ukážková vzorka voličov. Ale aby dospelý človek toto podsuval čitateľom len preto že je tam spomenutý Fico ….
    Keby Budaj tak to sem ani nepachne ale každý už vie ako to tu funguje

  3. Niekto to napise ako srandu a niekto to uverejni a berie ako vaznu vec, sulam sa aj na jednom aj na druhom

  4. ja to mam presne tak isto ale nie s Ficom ale matovičom. Len mi pri ňom chýbajú chlebové témy a témy zdražovania miesto tém osočovania.

  5. Rozmýšľam či ešte existuje médium, v ktorom redaktori sledujú FB profily pomätených ľudí a vyrábajú z toho články? Našťastie ani nemám FB, ale keby aj, nerozumiem tej potrebe sledovať profily ľudí, ktorými pohŕdam.

  6. Tento príspevok je pôvodné z modrého koníka. Odpadnem kde všade sa až dostal. Autorka príspevku by mala za to dostať zaplatené 🤣

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img