ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Anonym z utajeného čísla nahlásil neexistujúci požiar v Campingu. Čo tým sledoval?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Dnes o 01.16 hodine v noci, mužský hlas na telefón zverejnený v SOL z utajeného čísla anonymne ohlásil požiar za mostom do Campingu. Prirodzene, že sme kontaktovali MP v Seredi (pri tejto príležitosti opätovne pripomíname, že linku 159 tri alebo štyri razy najskôr dvihol operačný na MP v Galante), ktorá na miesto poslala hliadku. Tú sme počkali a následne bolo preverením zistené úmyselné klamlivé nahlásenie požiaru na konkrétnom mieste mimo obytnú časť mesta.

Čo týmto konkrétna osoba sledovala, sa môžeme len domnievať, no to, že úmyselne utajené číslo volajúceho nevidí volaný neznamená, že je skutočne anonymné.

Nešírte zavádzajúce a nepravdivé informácie zakladajúce výjazd záchranárskych zložiek!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Kus k.k.ta !
  Aj včera po 22.00 nejaký debil pustil delobuchový ohňostroj v okolí Hubertu. To už fakt nevedia poniektorí čo od dobroty ?

 2. Hmmm tak bol ohlásený požiar ,a Vy ste kontaktovali MsP????Takže ak by ste zbadali protiprávne konanie zavolate hasicov?

 3. Akým právom ste ma nazvali debilom?Ziadam od Vás ospravedlnenie!!!!.Já som Vás nijako neurazil,len som konstatoval ze k poziau sa volajú hasiči a nie MsP.Takze cákam to ospravedlnenie.

 4. 30. júna 2022, 10:23

  keby sa nebol dal dobrovolne opichat, tak sa vám to nestane, lebo sa zmenilo jeho spravanie odvtedy, ale musim si ho aj zastat trosku v tomto, pretoze ked vystupujete ako anonym, tak mozme byt aj debil aj kreten aj imbecil.

 5. Pre Majko 30. júna 2022, 10:23 – vysvetlim to zjavne medzi riadkami a snad pochopis, preco autor “nepochopil” tvoj sarkazmus a nazval ta ako nazval:

  Na zverejnene cislo SOL niekto zavolal, ze hori. Autor ako novinar tam isiel, ziadny poziar nenasiel. Preto volal MsP.
  Vela trpezlivosti zelam pri cakani…

 6. Pre toho čo je debil: niekto utajený mi zavolá, že mi horí dom. Prídem domov, nič nehorí. Zavolám hasičov alebo MP? Takže výsledok: si debil.

 7. Ale ste si dali. A kvôli čomu alebo komu? Anonym to možno myslel tak ako to myslel, ale nazvať ho za to debilom, no neviem.

 8. tiez mi príde zvláštne volať hliadku MsP namiesto hasičov, ktorý požiar môžu preveriť aj menším autom, a mimochodom, to, že sa dovolá niekto namiesto na seredsku MsP do Galanty, môže mať vplyv operátor, vysielač, na ktorý je osoba prihlásená, údržba vysielača a možno aj veľa ďalších vecí. Mne sa dokonca stalo, že ma automaticky pri volaní na 159 prepojilo na 112 a nechápal som prečo 🙂 Tam mi to pán vysvetlil, že niekdy môže byť linka obsadená, a prepojí to na inú „núdzovú“ linku

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img