ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Nehoda v Galante: Niekoľko osobných vozidiel havarovalo spolu so sanitkou – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR HaZZ Trnava |MM| Včera zasahovali galantskí hasiči pri dopravnej nehode 4 osobných motorových vozidiel a jedného vozidla záchrannej zdravotnej služby.

V čase príjazdu hasičov sa všetci 7 účastníci nachádzali mimo vozidiel. Na havarovaných vozidlách boli vykonané protipožiarne opatrenia. Zo sanitného a jedného osobného vozidla prišlo k úniku prevádzkových kvapalín, ktoré boli zasypané sorpčným materiálom. Po odtiahnutí vozidiel zasahujúci príslušníci očistili vozovku od úlomkov z dopravnej nehody.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR PZ Trnava

Policajti boli privolaní k dopravnej nehode, ktorá sa stala včera popoludní na jednej z križovatiek v meste Galanta. Podľa prvotných informácii vodič osobného auta nedal pri prechádzaní cez križovatku prednosť vozidlu RZP so zapnutými majákmi. Pri zrážke došlo k poškodeniu ďalších 3 vozidiel. Po nehode museli ošetriť jednu osobu. Policajti podrobili vodičov dychovým skúškam, s negatívnymi výsledkami. Polícia okolnosti a presné príčiny nehody naďalej vyšetruje.

Foto: KR PZ

Foto:  HaZZ

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Lebo tu jazdia jak kkti!
    Ten semafor len zbytočne spomaľuje dopravu, cyklisti ho aj tak ignorujú a obchádzajú cez prechod, kktkovia s mobilom zbytočne stoja na zelenej a dôchodcovia „plachtia“ k semaforu už od Kauflandu..
    Hlavne, že falusy zvyknú kontrolovať stopku od Šafárikovej.
    A sanitka? No tá nemá šancu prejsť..

  2. Hrozná rana to bola,cudujem sa ,ze boli vsetci v poriadku. Videla som to v priamom prenose 😟 absolutne nedal prednosť vodič auta, alarmujúcej sanitke,ani sa len neobzrel!! Totalna bezohľadnosť

  3. A už má po vodičáku, už nevybehne debilko. 4 kroužky pro teploušky. To že ide sanitka bolo počuť už kilometer a debilko sa musí aj tak nasilu tlačiť. Videl som to rana poriadna.

  4. Mne sa tiež stalo, ze smerom od Billy som siel na zelenu, ktora uz bola par sekund a od Serede si to svihal nejaky b##ecek, ako keby sa ani nechumelilo. A to predo mnou vyrazili 2 auta do krizovatky. Smola, ze takym chrapunom sa nikdy nic nestane. Az raz…snad karma zafunguje

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img