ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Minister vnútra SR Roman Mikulec dnes ocenil hasičov a záchranárov v Trnavskom kraji

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

MV SR |MM| Minister vnútra SR sa dnes v Trnave zúčastnil na slávnostnom oceňovaní príslušníkov Hasičského a záchranného zboru z Trnavského kraja. Od šéfa rezortu vnútra Romana Mikulca a štátneho tajomníka MV SR Vendelína Leitnera si hasiči prevzali ocenenia za dlhoročný príkladný a zodpovedný výkon služby.

„Hasiči a záchranári každý deň preukazujú pri výkone náročnej služby svoju profesionalitu, odhodlanie a vytrvalosť pomáhať iným. Obyvatelia našej krajiny sa môžu na nich spoľahnúť v tých najťažších chvíľach – pri nešťastiach a mimoriadnych udalostiach. Ďakujem za ich prácu, nasadenie a obetavosť,“  povedal minister vnútra SR Roman Mikulec.

Šéf rezortu vnútra zároveň vyzdvihol pôsobenie príslušníkov HaZZ počas pandémie Covid-19 a najnovšie pri zvládaní utečeneckej vlny v dôsledku vojny na Ukrajine, kde plnia popri štandardných povinnostiach množstvo nových úloh.

 „Oceňovania príslušníkov Hasičského a záchranného zboru za účasti vedenia rezortu vnútra sa konajú v jednotlivých krajoch počas mája a júna pri príležitosti sviatku sv. Floriána, patróna hasičov. Tento rok je výnimočný tým, že Hasičský a záchranný zbor oslavuje 20. výročie svojho založenia. Chcem vyjadriť vďaku všetkým hasičom a popriať im, aby sa z každého zásahu vrátili domov zdraví,“ povedal štátny tajomníka Ministerstva vnútra SR Vendelín Leitner.

Na slávnostnom podujatí  v Trnave sa zúčastnili aj predseda Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič, riaditeľ odboru riadenia hasičských jednotiek Prezídia HaZZ Jozef Voľanský, poverený riaditeľ Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave ZoltánTakács a ďalší predstavitelia HaZZ a Policajného zboru.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img