ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Hodový jarmok v Seredi. Nedajte šancu zlodejom a na osobné veci si dávajte pozor!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Policajti pripravujú, v spolupráci s mestom Sereď, viaceré bezpečnostné opatrenia, aby ste sa na tohtoročnom jarmoku cítili bezpečne.

Všetkých návštevníkov upozorňujeme, aby si na svoje osobné veci dávali pozor.

Hodnotné veci a peňaženky sa snažte nevystavovať pozornosti ostatným. Zoberte si so sebou radšej menšiu hotovosť, a oddeľte si ju od platobných kariet a dokladov.

Neustále majte svoju kabelku, tašku alebo peňaženku pod dohľadom a nenechávajte svoje veci voľne položené, napríklad na stánkovom pulte alebo lavičke. Kabelky a tašky majte riadne uzavreté a ak máte tzv. crossbody tašky alebo ruksaky, noste ich tak, aby ste o nich mali neustály prehľad. Práve tieto sa totiž stávajú ľahkou korisťou pre zlodejov.

V prípade, ak si na jarmoku nakúpite a veci si odložíte do auta, dajte ich tak, aby nelákali oko zlodeja. Nezabudnite skontrolovať, či ste auto riadne uzamkli a nikto v aute nezostal.

ŠPECIÁLNE PRE VODIČOV

Ak vás zláka tekuté ovocie či chmeľ, za volant si už nesadajte.

Na vavrínoch by nemali zaspať ani samotní predajcovia. Plne naložené autá tovarom a pokladničky uložené pod pultom sa tiež môžu dostať do pozornosti zlodejov.

RADA PRE RODIČOV MALÝCH DETÍ

Ratolestiam vysvetlite, čo robiť v prípade, ak sa stratia. Odporúčame deťom na vhodné miesto umiestniť kontakt na rodiča.

V prípade potreby, ihneď kontaktujte najbližšiu policajnú hliadku alebo zavolajte na číslo 158.

Nezabúdajte, najlepšia prevencia je opatrnosť.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ja by som oveľa väčší pozor dal na tých čo robia v tých stánkoch. Najprv cena za nemenovanú vec za 20 potom za 18 a ako špeciálne pre mňa keď videl že nemám záujem za 13. Podľa mňa tá vecička bola tak za 10 eur, ale človek musí zarábať nejako.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img