ISSN 1337-8481

nedeľa, 25. februára, 2024

Mladšie žiačky HK SLÁVIE Sereď majsterkami Trnavského kraja

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

HK Slávia Sereď /  Mladšie žiačky HK Slávie Sereď si v súťažnom ročníku vybojovali majstrovský titul v Trnavskom kraji.

Počas súťažného ročníka 2021/22 stratili len tri body. Doma s decimovanou zostavou prehrali s Topoľníkmi a remizovali v Dunajskej Strede. V posledných zápasoch porazili MHK Piešťany 21:8, DAC Dunajská Streda B 8:3 a DAC Dunajská Streda A 14: 9.

V tomto zápase sa nešťastne zranila kľúčová hráčka E. Sojková, ktorá sa pridala k zranenej L. Fogelovej. Obidve budú citeľne chýbať na majstrovstvách SR, ktoré sa uskutočnia 24. – 26. 6. V Žiline. Držíme palce.

O teno úspech sa zaslúžili: N. Chynoradská, J. Chudáčiková – E. Chynoradská, L. Fogelová, E. Sojková, Z. Sojková, A. Sojková, T. Sojková, L. Ončová, B. Nagyová, i. Rebrová, T. Hercegová, M. Husárová, E. M. Holičková, K. Miklošíková

Tréner: Mgr. Milan Novák

Vedúci družstva: L. Sojka, J. Vavrinec

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img