ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

Ľudovít Štúr sa obracia v hrobe, ale Anton Bernolák práve vstal z mŕtvych.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ďalší mysliteľ  pripustený (namiesto späť na prvý stupeň ZŠ) k počítaču a zároveň ďalší hlupák cítiaci potrebu verejne dať svetu vedieť, akým veľkým je hlupákom…

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Hlupák nehlupák, ale týmto článkom sa stáva viditeľným. Je to evidentne občan Slovenska maďarskej národnosti. Len nechápem či sa autor pohoršuje nad pravopisom alebo obsahom? Lebo ani jedno a ani druhé nestojí na zamyslenie sa obyčajnému človeku, ktorý má plnú hlavu toho ako vyžiť v súčastnej dobe. Alebo stále nám bude niekto prikazovať čo si mám myslieť?

  2. Takychto dokonale bezcennych a nic nevypovedajucich clankov,tu je pozehnane,ale ani jeden o tych,ktori realne mozu nieco zmenit,mam na mysli mentalnych atletov typu,medved bylinozravec a pod

  3. Nakolko podla pravopisu je vidno, ze sa jedna o regulerneho blba, tak pravdu zarucene nema. A kto s nim suhlasi…..

  4. ked stur vidi nada ,kollara,korcoka,matovica,hegera,budaja,kolikovu a spuchlinu z palaca,tak sa obracia a zaroven grcia a prosi aby sme nanho este kubik hliny hodili,aby nemohol nahodou vyjst z hrobu.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img