ISSN 1337-8481

sobota, 24. februára, 2024

Michal Hanus: „V nasledujúcich voľbách nebudem kandidovať na funkciu poslanca ani na inú verejnú funkciu“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Michal HANUS, poslanec MsZ v Seredi

19 h ·
V poslednej dobe som dostával otázku, či budem kandidovať vo voľbách. Jedna etapa sa končí, iná začína. Etapa poslanca sa pre mňa skončila. V nasledujúcich voľbách nebudem kandidovať na funkciu poslanca ani na inú verejnú funkciu. Moje rozhodnutie je definitívne a nemenné. Tak isto bude za krátko zrušený môj profil poslanca MsZ, ktorý stratí svoje opodstatnenie. Budem sa venovať mojej rodine, ktorej som dal sľub, že viac kandidovať nebudem a práci, ktorá ma baví a napĺňa. Ďakujem Vám za podporu.

 

zdroj: Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. A to je veľká škoda, ale nečudujem sa Vám, veď vedenie mesta Vám hádzalo polená pod nohy! Dúfam, že už sa konečne zbavíme týchto pánov po voľbách! Veľa zdravia Vám prajem a užívajte si života s rodinkou!

  2. @Anonym 17. júna 2022, 17:04
    Mozno sa zbavite, ale navolite si tam dalsiu moralnu stoku… zo slovenska moralka a inteligencia uteka, v seredi to plati duplom.

  3. A to ako vieš, že nebol skoro rok na žiadnej schôdzi? Bol si tam? Tak netrep hlúposti ako vždy!

  4. Miso niet sa co cudovat. Na boj s tokouto bandou cize dobre organizovanou skupinou musi mat človek naozaj silný zaludok. Pod vedenim Martina sa stala z tohoto mesta drogová a cudzinecka stoka.

  5. Michal sa poctivo pripravoval na každe zasadnutie aktivne sa zapajal do rokovaní vedel o čom sa rokuje aktivne predkladal návrhy na rozdiel od viaceryh kolegov ktorych som na zastupiteľstve počul niečo povedat naposledy vtedy ked pri skladani slubu poslanca povedali slubujem

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img