ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Jasne sa vymedzme a odmietnime všetky tie experimenty, ktoré majú akože vnútiť ľuďom dobro!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
KDH má teraz jedinečnú príležitosť zbaviť sa všetkej tej konzervatívno-ľudáckej stariny, ktorá od počiatku existencie tohto hnutia spochybňovala skvelú tradíciu neohrozeného zápasu kresťanov za slobodu a ich schopnosti spolupracovať so všetkými slobodomyseľnými ľuďmi. Je tu príležitosť prenechať ono svätuškárske farizejstvo formujúcemu sa bloku, ktoré sa vyhlásilo za ochrancu rodiny. A KDH by rozhodne nemalo prijímať ponuky, ktoré tvorca tohto „prorodinného frontu“ označuje za také, že sa nedajú neprijať. Nielen sa dajú, ale práve naopak, nesmieme ich prijať. Akékoľvek politické objatie s Matovičom by bolo pre KDH smrteľným. Poďme cestou toho, v čom sme boli dobrí, za čo si nás vážili aj mnohí ľudia, ktorí k nám nepatrili, a to dokonca ešte predtým než sme ako politické hnutie oficiálne vznikli. A neskôr aj za Mečiara. Chráňme si slobodu, lebo mravné drámy dejín i každého ľudského života, majú hodnotu len vtedy, keď sa ich účastníci môžu slobodne rozhodovať. Jasne sa vymedzme a odmietnime všetky tie experimenty, ktoré majú akože vnútiť ľuďom dobro! Keby KDH túto príležitosť teraz jasne a viditeľne využilo, volil by som ho rád. A myslím, že by nás bolo dosť.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Anonym 12. júna 2022, 23:28 – nie som veriaci clovek, no trpite evidentne Vy. Ak by doslo k zmodernizovaniu KDH, vypusteniu pravidelne vytahovanych tem neakceptovatelnych sucasnou dobou a nominovali by na kandidatku cestnych, charakternych a nekompromisnych ludi, nemal by som problem volit ich.

  2. Miloš Majko 12. júna 2022, 23:44 – treba sa pozerať na celú 2000ročnú históriu katolíckej cirkvi, nie len na posledných pár rokov. Nič také ako „zmodernizované“ KDH existovať nemôže.

  3. STOP KDH! UZ NIEKOLKO KRAT BOLO VO VLADE AJ TENTO MUDRLANT SIMKO A NESPRAVILO VOBEC NIC, SKOR SKODILO SLOVENSKU!

  4. Všetko je o ľuďoch. Vždy, kto sa chcel zmocniť moci, našiel si niečo, za čo skryl. Bolo to, je to a bude to i naďalej. Všetky vlády, politici… vám nasľubovali aj modré z neba, poukazovali na nedostatky predchodcov, čím odpútavali pozornosť od svojich nedostatkov a neschopnosti . Načo poukazuje Anonym na mučenie kresťanstvo? Či to nerobil Hitler, komunisti? No teraz máme iný problém, že vrahov, rozkrádačov sudca púšťa na slobodu, za čo sudcov dobre platíme. Keď spomína p. Anonym odborníkov. Či sme nemali ministra školstva Maďara, p.Počiatka ako ministra financií a potom dopravy, ministra hospodárstva učiteľa… Preto nie je na mieste to kritizovať, lebo politika je patent na rozum. Dobrá rada : kto chce byť úspešný a mať sa v tejto dobe dobre, je potrebné si založiť politickú stranu. Možno, že sa ešte do zoznamu vojde.

  5. Žiadne náboženstvo vrátane kresťanstva neprinieslo ľudstvu ani mier, ani slobodu. Nech Boh ochraňuje Slovensko pred vládou KDH.

  6. O tom, ako bude konat strana, rozhoduju ludia, pretoze strana je len nazov (znacka) a dlhodobo vidime, ze s kazdym volebnym programom si kazdy vlastne vzdy vytrie zadok.

    Preto – cestni, zasadovi a neskorumpovatelni ludia s realnymi vysledkami z minulosti v politike a maju moj hlas.
    Ked sa chcu pritom modlit, mozu, maju na to pravo. Pamatajme na totalitu, kedy boli veriaci ludia perzekuovani. Nedovolme ani len naznak navratu takeho rozmyslania.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img