ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Poslankyňa a starostka Monika Kavecká sa stala obeťou teroristického útoku.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Monika, stojím za Tebou.
Poslankyňa a starostka Monika Kavecká sa stala obeťou teroristického útoku. Zatiaľ neznámy páchateľ (páchatelia) jej vhodili výbušninu ku domu, blízko parkujúceho auta. Nie je to prvý prípad, Monika Kavecká patrí k tým , čo čelia vyhrážaniu a násilným atakom už dlhšie. Medzi poslancami OĽaNO sú aj takí, čo sa pre útoky extrémistov museli presťahovať na iné bydlisko. Už sme tu mali všeličo, ale takéto vlny násilností, aké vyvolávajú politici, bojaci sa spravodlivosti, tu ešte neboli.
Agresívne fyzické útoky zažili aj pracovníci Štátnej ochrany prostredia. Napadnutý bol dokonca štátny tajomník MŽP, Juraj Smatana.
To je Slovensko na rázcestí : tam, kde slabne istota , že antikorupčná koalícia unesie svoju historickú úlohu, tam dvíhajú hlavy grázli spojení so zlodejinami SMERu a stúpenci fašistov. Takéto násilnosti sa nediali, kým ich nezačali hecovať politici Smeru a fašistoidných strán, ktorí sa boja právneho štátu.
Monika, drž sa.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. To môže byť taká prevda, ako medveď – vegerarián. Polícia uviedla, že jej do dvora hodili zápalnú fľašu, nie výbušninu. po ďalšie, v televízii ukazovali ako na Ukrajine bábušky vyrábali zápalné flaše, takže televízie odvysielali vlastne návod na terorizmus? Apropo, Kavecká je obvinená z machinácii pri verejnom obstarávaní, takže na vyjadrenia je priskoro.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img