ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

Slovensko dnes čakajú búrky, môžu sa vyskytnúť aj prívalové povodne

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Prezídium HaZZ |MM|   SHMÚ vydal na dnešný deň výstrahu pred búrkami, pre okres Dunajská Streda platí od šiestej rána aj výstraha 2. stupňa pred prívalovými povodňami.
Takýto intenzívny dážď často predpovedá mnohonásobný nárast výjazdov hasičov. Hasiči evidujú prípady, kedy v súvislosti so silným prívalovým dažďom stúpla ich výjazdová činnosť o viac ako 300 percent. V hlavnom meste môžu spôsobiť intenzívne dažde zaplavenie podjazdov a podchodov a spôsobiť tak dopravné komplikácie. V okrese Dunajská Streda je okrem dopravných komplikácií možné očakávať aj zvýšenie hladiny malých vodných tokov a hroziace prívalové povodne. HaZZ odporúča občanom, aby sa vyhli parkovaniu vozidiel na miestach, kde hrozí ich zaplavenie a aby v postihnutých okresoch nevyužívali vodné toky na rekreačné plavby.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img