ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Deň detí oslávili v Šintave slávnostným otvorením zrekonštruovaného multifunkčného areálu v škole

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
V sobotu, 4. júna sme oslávili Deň detí. Oslavy boli spojené so slávnostným otváraním zrekonštruovaného multifunkčného areálu v škole.
V tento deň mali možnosť všetky deti si dosýta zašportovať a vyskúšať naplno nové ihriská. K dispozícii bol veslársky trenažér, ktorý si deti s radosťou vyskúšali. Vonku pred telocvičňou sa hral ping-pong, najmladšie deti sa vyšantili na skákacom hrade. Na nových ihriskách deti športovali, za čo získavali pečiatky a následne malé sladké odmeny. Na bežeckej dráhe si vyskúšali šprint na 60 metrov. Deti si mohli zatancovať pod vedením tanečníka Johnyho Mečocha. Naša superstar Henrieta Bobuľová v úvode programu zaspievala pesničky za doprovodu ukulele.

Od starostky obce dostalo každé dieťa lietajúci tanier s logom obce a občerstvenie v podobe hot dogu, džúsika, cukrovej vaty a pukancov.
Účasť detí a rodičov bola vysoká a spokojnosť na tvárach všetkých bola dôkazom, že akcia sa vydarila.

Nový športový areál sa podarilo zrekonštruovať v rámci výzvy z roku 2020 „Výstavba, rekonštrukcia a modernizácia športovej infraštruktúry“. Z verejných zdrojov Fondu na podporu športu obec získala finančné prostriedky vo výške: 54 902,06 €. Obec spolufinancovala rekonštrukciu čiastkou: 70 878,55 €.
K dispozícii sú tak ihriská na basketbal, tenis, volejbal, nohejbal, futbal, vybíjanú a loptové hry a súťaže a bežecká dráha na 60 metrov. Rekonštrukciu realizovala firma Maro, s.r.o.

Veríme, že areál bude slúžiť na športovanie žiakom školy, športovcom v obci a aj verejnosti, ktorá bude môcť využívať areál v mimo pracovnom čase a počas víkendov podľa prevádzkového poriadku.
Prosíme všetkých, aby areál neničili! Celý areál je pod kamerovým systémom.

 

zdroj: Zuzana Endelová, Šintava – spoločne rozvíjame obec Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img