ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Petangový turnaj seniorov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Seniori z Denného centra sa pravidelne zúčastňujú pohybových aktivít. Rozhýbu tým svoje telo, udržujú sviežu myseľ a utužia priateľské vzťahy. Najčastejšími športovými disciplínami sú turnaj v hode šipkami, bowlingový turnaj a obľúbený petang.

Tohtoročná súťaž v petangu mala tri kolá. Najprv súťažili ženy, potom muži a napokon to bolo zmiešané kolo.

Prvé kolo sa konalo 12. mája a turnaja sa zúčastnilo 8 žien. Na prvom mieste sa umiestnila Ľudmila Tillingerová, na druhom Zdenka Slobodová, tretie miesto obsadila Mária Krivosudská a štvrté Helena Živojinová.

Druhé kolo sa uskutočnilo 26. mája a súťažilo celkom 10 mužov. Prvé miesto si vybojoval Eduard Frańo, na druhom mieste sa umiestnil Štefan Smolen, tretie miesto patrilo Ladislavovi Mosnému a štvrté Ferdinandovi Benedikovi

Finálové kolo o „Absolútneho majstra DC v petangu” sa uskutočnilo 2.6.2022. Zúčastnili sa ho štyria najlepší súťažiaci z kategórie žien a mužov. Najlepší z najlepších bol Eduard Fraňo, ktorý sa stal majstrom petangu. Na druhom mieste sa umiestnila Viera Krivosudská , na treťom Štefan Smolen a štvrté miesto patrilo Ľudmile Tillingerovej.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img