ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

„Pral som peniaze pre Bödöra. Poznám aj hierarchiu v zločineckej skupine“.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Nóóó, otvoril vráta do Stodoly Zločincov, Fica s Pellegrínim. Tak si držme klobúky, aby sa nešmykol pod sprchou.
Zoltán Andruskó vo výpovedí na súde:
„Pral som peniaze pre Bödöra. Poznám aj hierarchiu v zločineckej skupine“.
Pozerajúc triezvymi očami Opilca, ktorý sa osamotený čvachtá v snehovej brinde na Súmračnej, človek musí uznať, že za ním zostalo jedno veľké plus.
Budúci väzeň štátu a správny komunista našiel najľahší spôsob, ako naučiť naše deti rozumieť peniazom.
Nemať žiadne.
Dozaista uznáte, že toľko Harantov z tlupy rodín Náš človek, sa na piate a šieste poschodie nemocnej moci nevmestí.
Už aj naše deti vedia, že prišiel pre Opilca čas na povestné odporúčanie :
„Hoď si mašľu, súdruh mafián“ !
V prebiehajúcom trestnom konaní kauzy Dobytkár sa začína rozvíjať klbko tajomstiev mafiánov moci a tak niet div, že Fico s Pellegrínim oprašujú referendum o „predčasných voľbách“, aby tretíkrát počuli poznané.
Tento druh referenda je neústavný.
Už aj naše deti vedia, že Dobytok, hlavne socialisticko – mafiánske Dojnice Slovenska, by mali pobrať rozumu od Kráv.
Vo veľkých horúčavách kravy vyhľadávajú prírodu a v horúčavách tohto leta útechu nachádzajú v Chládku.
Už aj naše deti vedia, že aj korupčnému labužníkovi šampanského, Petrovi Pellegrínimu, doručuje Alza krátky japonská meč. Na harakiri.
V krajine, ktorú vydrancovali za dvanásť rokov hľadá tieň, posmieva sa súdruh drevorubač Žiga. Kravám.
Tento smerák od dvojzložkových socialistov odporúča dvom súdruhom zo smer jedna a dva, aby radšej volili Chládok.
Hrubých a chladných múrov Leopoldova.
A tam, v Chládku, nájsť si zamestnanie, lebo tam je hromadu špinavej roboty takej podobnej „vládnutiu“.
Špinavej, kde je záruka, že Fico s Pellegrínim dajú pozor na spoluväzňa, Zoltána Andruskóa, aby sa v spoločnej sprche „nešmykol“ na mydle.
Lebo Stodolu zločincov Fica s Pellegrínim treba pred novou úrodou dôkladne vyčistiť.

Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Otvor oči dpc. Ľudí nezaujíma Fico ale to z čoho zajtra bude žiť. Radšej budem žiť vo vláde s 5 Ficovcami ako s jedným Matovicom a celým olano.
  Naše financie totálne rozbil , porozdaval, preflakal.
  Len blbec bude po 2 rokoch písať o Ficovi a prekrývať to čo sa deje teraz.

 2. tu kradne a kradol kazdy co bol vo vlade a hlavne tonto ODPAD co tu teraz vladne a nic neriesi!!!! pavol varga si dobre mimo!!!

 3. Je európsky zločinec a európski zločinci. Toľko gramatika a teraz k veci. Prečo práve európski a nie slovenskí, svetoví alebo medzigalaktickí? Odpovedz konkrétne, inak iba tliachaš a to aj v tom príspevku, ktorý si dal o jeden vyššie

 4. preco europski? maju krytie a pozehnanie priamo z bruselu.pytas sa preco?
  FICO asi pred polrokom v relacii povedal: nikdy som to nechcel povedat ale poviem,prisli k nam eurouradnici a povedali mi, mozete porusovat zakon,mozete kradnut,robte si co chcete,alee toto a toto co vam nariadime tak schvalite.nechcel som verit vlastnym usiam,kedze mam moznost si to v TV pretocit tak som si to pustil asi 3x.
  myslim si,ze takto isto prisli aj za sialencom matovicom,alebo matovic isiel do nemecka na prikaz k merkelovej a ta mu oznamila tuto radostnu novinu.chalan sa niekde pochvalil a vidime nasledky aj vysledky.

 5. Sranda, že on si pretáča to, čo povedal fico. Pretoč si to, čo povedali tí „euroúradníci“. To si nepretočíš, že? Lebo nič také nebolo, to iba vo ficovej hlave a ty si jeho opilecké myšlienkové pochody ešte aj pretáčaš. Pretáčaj radšej víno v pivnici, urobíš lepšie

 6. Preco ste hned agresivny?Polozte si normalne otazky bez emocii.Bol by Fico a spol zvladol covid?(pokial vieme zostali sklady prazdne,aj pokladnica)🙂Pokial by boli „sudruhovia“dalej uz by nas asi pripojili k Sojuzu?Sucasna vlada sa dostala k moci v tej najhorsej chvili,vobec sa ich nezastavam robia velke chyby, ale to len nahrava diletantom „sudruhom“ .Oni by to urcite dokazali lepsie s ich uplatkarskou masineriou

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img