23 ročná Nikola je viac ako 4 dni nezvestná. V minulosti ju videli medzi bezdomovcami

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|   Trnavskí pátrači vyhlásili pátranie po nezvestnej 23 ročnej Nikole Karvaiovej zo Zavara, ktorá sa prechodne zdržiava u babky v Trnave, v časti Modranka.

Stará mama ju naposledy videla vo štvrtok, 26.5. o 14.30 h ako išlo na dvor domu a od vtedy o nej nemá žiadnu správu. Mladá žena nemá pri sebe doklady, ani telefón a dokonca si nezobrala ani lieky, ktoré by mala pravidelne užívať. V minulosti už bola nezvestná a vtedy sa zdržiavala v meste Trnava medzi bezdomovcami.

Nikola je 165 cm vysoká, štíhlej až chudej postavy, má 45 kg, hnedé oči, dlhé rovné vlasy zafarbené do červena. Z domu odišla v čiernych rifliach, v bunde krémovej farby a na nohách mala obuté čierne botasky.

Nezvestná sa môže pohybovať v Trnave a okolí, ale aj v iných mestách Slovenska.

Ak ste Nikolu videli, poznáte miesta alebo osoby, s ktorými sa kontaktuje, všetky informácie nám pomôžu nezvestnú osobu vypátrať.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img