ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

Príslušník PPÚ utrpel na výcviku v Lešti strelné poranenie

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

MV SR |MM|  Dnes došlo k strelnému poraneniu príslušníka policajného pohotovostného útvaru na výcviku v Lešti.

Zranený bol okamžite prevezený do Fakultnej nemocnice v Banskej Bystrici. Detaily udalosti sú aktuálne predmetom vyšetrovania. Zranený je po operácii v stabilizovanom stave.

Minister vnútra SR Roman Mikulec sa po celý deň o situáciu zaujímal a informoval sa o stave udalosti ako aj o stave zraneného.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. tak vyzerá naša „udatná“ armáda, ktorá je viac drahá ako udatná ……. za komunistov sme hovorievali: čo lampasák to cocot ….a nič sa nezmenilo ….
    Podľa môjho názoru naša udatná armáda nedokáže ustrážiť ani šintavské vinohrady od škorcov …. stačí sa pozrieť na tú našu degeneralitu …..

  2. cize lampasaci su podla teba cocoti, ale ty si letadlo. Ty dementny analfabet. Cvicili policajti a zranil sa policajt. Ale ty si si kopol do armady.

  3. a Lešt je policajna zakladna ci armadna zakladna? V podstate mate obaja svoju pravdu, ale vsetci traja sme chmulovia, lebo nadávame jeden na druhého.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img