ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

Policajti PMJ chytili opitého (ne)vodiča, ktorý natankoval bez platenia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Z pumpy ušiel bez platenia, poškodil cudzie auto, šoféroval opitý a bez vodičáku. Navyše sa snažil pred policajnou hliadkou ujsť.

Včera popoludní dostali policajti informáciu o striebornom aute Renault Megane, ktorého vodič mal v obci Cífer natankovať a bez zaplatenia odísť smerom na obec Jablonec.

Hliadka PMJ si dané vozidlo všimla, len pár desiatok minút po krádeži, na Ružindolskej ulici v Trnave. Hneď na to, ako ich vodič auta zbadal, sa dal na útek. Počas naháňačky stihol naraziť do zaparkovanej Škody Octavia. Po tom, ako zastavil na neďalekej ulici, sa z auta rozbehol po svojich. To mu ale nevyšlo a policajti ho rýchlo chytili. Policajná hliadka podrobila 25 ročného muža dychovej skúške, pri ktorej nafúkal 0,77 promile. Navyše zistili, že má uložený zákaz viesť motorové vozidlá na 2 roky. PMJ-čkari ho obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajné oddelenie.

Polícia muža rieši, v súvislosti s krádežou pohonných hmôt, v priestupkovom konaní. Mladík navyše čelí obvineniu z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia, za čo mu v prípade dokázania viny môže hroziť trest odňatia slobody až na 2 roky. Súčasťou spisu je aj jeho pozitívna dychová skúška. Mladého vodiča riešime v tzv. superrýchlom konaní a na verdikt súdu si počká v policajnej cele.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img