ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

Ranná nehoda v Šintave. Vodič Škody nečakane prešiel do protismeru

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Galantská polícia vyšetruje okolnosti a príčiny rannej nehody, na hlavnom ťahu v obci Šintava.

Vodič na aute Škoda Octavia išiel, v skorých ranných hodinách, smerom od obce Vinohrady nad Váhom na Sereď, keď z doposiaľ nezistených príčin prešiel náhle do protismeru. Práve v tom čase prechádzal týmto úsekom 65 ročný vodič na mikrobuse Iveco.

Ten už nemal šancu zareagovať a nasledoval čelný náraz. Po nehode záchranári poskytli prvú pomoc 59 ročnému vodičovi osobného auta, ktorého museli urýchlene transportovať do nitrianskej nemocnice. Autobusár bol vo vozidle sám a pri zrážke sa nezranil. Policajti ho podrobili dychovej skúške, ktorá prítomnosť alkoholu v jeho dychu nepotvrdila. Vzhľadom na zdravotný stav druhého vodiča nebolo možné dychovú skúšku vykonať. Za týmto účelom mu bola odobratá krv.

Apelujeme na vodičov, aby nepreceňovali svoj zdravotný stav a v prípade akýchkoľvek nevoľností radšej zastavili a v jazde ďalej nepokračovali.

 

 

O rannej nehode sme vás informovali v tomto článku:

PRÁVE TERAZ: Havária za mostom ponad Váh -AKTUALIZOVANÉ

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Pracujem okolo zdravotníctva.Ak Vám není dobre cítite sa zle a mate zrycheny tep a podobne.Do auta nesadajte.Bolo to na rovnom úseku,nehoda.Neviem teraz príčinu.. Dávajte pozor a buďte obozretny..

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img