ISSN 1337-8481

nedeľa, 19. mája, 2024

Od každého z Vás som sa niečo naučil, mnohí majú na mňa spomienku, ktorá ma dostala na pódium pri oceňovaní.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Dostal som vyznamenanie od pani prezidentky. Veľmi si vážim, že si ma všimla v množstve vynikajúcich s ktorými sa stretáva. Pri počúvaní životopisov ďalších ocenených sa cítim viac ako výnimočne, ale bez falošnej skromnosti chcem povedať, že na ocenení má podiel veľa ľudí. Predovšetkým moja rodina, ktorá mi energiu neberie, ale dodáva. Stovky sestier, záchranárov, lekárov a všetkých zdravotníkov s ktorými som pracoval či už na stážach ako medik od 1968 a po promócii od roku 1974. Tisícky mojich študentov na stredných školách a na štyroch univerzitách v SR a ČR mi pomáhali stať sa lepším učiteľom. Nespočitateľné počty zdravotníkov v záchranných službách s ktorými som chodil a chodím na výjazdy a bez ktorých by som nedokázal liečiť všetkých pacientov, väčšinu k ich spokojnosti. Desiatky tisíc červenokrižiakov, ktorí mi už takmer 30 rokov preukazujú sympatie tým spôsobom, že ma v minulosti vyzdvihli do najvyššej profesionálnej a neskôr dobrovoľníckej funkcie. Všetci moji pacienti, ktorých som mal možnosť liečiť, či už ako anestéziológ, intenzivista a urgenťák. Stovky spolupracovníkov ktorým som bol nadriadený, desiatky ktorí boli mojimi nadriadenými.
Od každého z Vás som sa niečo naučil, mnohí majú na mňa spomienku, ktorá ma dostala na pódium pri oceňovaní. Moje renomé by nebolo dostatočné na vyznamenanie, keby nebolo podporené vašimi reálnymi aj virtuálnymi sympatiami. Ďakujem veľmi pekne všetkým, vážim si to a nezabudnem.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img