ISSN 1337-8481

sobota, 24. februára, 2024

Oslava Dňa matiek

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnes sa v Pate pri príležitosti sviatku Dňa matiek konalo kultúrne podujatie. O tom, že hlad po kultúre v obci neutícha svedčil aj fakt, že tí čo prišli neskôr, len sťažka našli v divadelnej sále kultúrneho domu miesto na sedenie. V úvode sa prítomným prihovoril správca miestnej farnosti Ladislav Kuna, ktorý sa veľmi často a rád zúčastňuje na spoločenských a kultúrnych podujatiach v obci. Vo svojom príhovore okrem iného vyzdvihol poslanie ženy – matky a poďakoval všetkým prítomným matkám za ich starostlivosť, opateru a láskavosť k svojim potomkom.

V kultúrnom programe vystúpili deti z MŠ, žiaci ZŠ, žiaci  hudobného odboru ZUŠ v Pate a členky tanečného krúžku COOL KIDS. „Čerešničkou na torte“ bolo tanečné vystúpenie najmladších tanečníčok krúžku, ktoré vystupovali pred obecenstvom po prvý krát, no za svoju „profesionalitu“  zožali dlhotrvajúci potlesk.

Sprievodnou akciou podujatia bola výstava prác žiakov výtvarného odboru ZUŠ Pata.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img