ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Výsledkom podnetu občana je 5 bezpečne zlikvidovaných injekčných striekačiek z ulíc mesta

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V nedeľu kontaktoval našu redakciu pozorný a zodpovedný čitateľ Marián s podnetom o voľne pohodených striekačkách v meste Sereď. Zaslal nám aj fotografie striekačiek pohodených priamo z miesta, z priechodu pre chodcov a tesnej blízkosti pri ňom.

Tento podnet sme e-mailom preposlali aktivistom zo Združenia STORM, ktorí v našom meste realizujú projekt Bezpečne v komunite Sereď. Cieľom projektu je ochrana zdravia obyvateľov a návštevníkov mesta Sereď a bezpečná likvidácia injekčných striekačiek.

Podnet čitateľa Mariána:

„Dobrý deň 3 pohodené striekačky na prechode pre chodcov do ulici Hrnčiarska a jedna bokom v štrku“
 

Mariánovi touto cestou ešte raz ďakujeme.

 

Bezpečne v komunite Sereď uviedlo:

„Dnes nám boli nahlásené 3 pohodené injekčné striekačky na Hrnčiarskej ulici pri priechode pre chodcov. Na mieste sme ich našli. Len pár krokov ďalej sme našli ešte jednu. O ulicu ďalej sme našli ďalšiu (Matičná ulica).

Výsledkom jedného podnetu občana je 5 bezpečne zlikvidovaných injekčných striekačiek z ulíc mesta.

Naša práca je najefektívnejšia keď spolupracujeme s obyvateľmi,
ďakujeme 💛 „

 

zdroj foto: Bezpečne v komunite Sereď Fb
zdroj foto: Bezpečne v komunite Sereď Fb
zdroj foto: Bezpečne v komunite Sereď Fb

 

V prípade, že v budúcnosti nájdete voľne pohodenú injekčnú striekačku kontaktujte Združenie STORM na e-mail: info@zdruzeniestorm.sk alebo tel. čísle:  0917 816 654. Vďaka

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Docerta na titesi smer most, Garbiarska a okolie to zasa zacina ozivat, zombici sa tam znova hybu alebo sa mi to len zdalo a nepravom som prisny…ale moj pes ked vidi zufalca fetaka, tak je v strehu. Tak neviem no.

  2. Prašina a spodina..absolútne nemám nad tymito ludmi zlutovanie…mozte ma ukamenovat…zasraná zgerba…dobre aim na tom titesi facky strielat a bude…všade sú žebráci..ihly..bordel..nech my nikto nehovorí ze mestska polícia chodi po hrádzi….ani raz tadial neišli…a potom sa čudujeme že vandráci tam lehná po hrádzi…a hádžu ihly kade tade…toto tu neskonči ked si bude naše vedenie mesta zakrývat oči..

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img