ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Stretnutie priaznivcov talianskych áut

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Západoslovenský klub Alfa Romeo a Veteran car club Sereď usporiadali v sobotu 24. apríla „Stretnutie priaznivcov talianskych áut“. Približne 30 majiteľov prišlo do priestorov múzea vystaviť svoje nablískané vozidlá zn. Alfa Romeo, Lancia alebo Fiat.

Členovia klubu AR tvrdia, ze Alfa Romeo je už takmer sto rokov symbolom športového automobilu, ktorého konštrukcia je cieľavedomo ovplyvňovaná dlhoročnou úspešnou účasťou v automobilových pretekoch. No nielen v závodoch cestovných automobilov sa Alfa stala legendou. Koncom dvadsiatych rokov stála pri zrode automobilov triedy Gran Turismo, na začiatku päťdesiatych rokov uviedla ako prvá na trh kompaktný automobil s vynikajúcimi jazdnými a dynamickými vlastnosťami.

Značka vozidla Alfa Romeo je už z diaľky rozpoznateľná. Ide o jedinečnú a dokonalú konštrukciu každého detailu, ktorá je nezameniteľná. Majitelia týchto vozidiel sami hovoria, že jazdné vlastnosti, výkon motora a dizajn karosérie prinášajú možnosť sedieť za volantom auta značky, ktorá hrala rozhodujúcu úlohu v každom desaťročí konštrukcie automobilu. Návštevníci zároveň mohli počas akcie obdivovať aj historické vozidlá Veteran car klubu Sereď, ktoré sú vystavené ako stála expozícia v Old Timer múzeu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img