ISSN 1337-8481

sobota, 24. februára, 2024

AKTUÁLNE: Nehoda na R1 znovu zablokovala Sereď

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Polícia dokumentuje dopravnú nehodu na rýchlostnej komunikácii R1 pri Dolnej Strede v smere do Nitry. V ľavom pruhu sa mali zraziť tri osobné autá.

Počítajte s výrazným zdržaním. Doprava je odklonená cez centrum mesta Sereď, kolóny siahajúce prakticky až po zjazd z R1 na Trnavskú ulicu.

Kolóny v meste z R1 sú dnes prakticky po celý deň, no v súčasnej dobe je mesto vyslovene zablokované tranzitujúcou dopravou.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. To by nepomohlo, bol by odstavený niekoľko mesiacov či rokov tak či tak, tam sa musí stat nejaké nešťastie aby sa to pohlo a čo sa čoskoro určite stane, nie že by som to prial ale predsa to nieje sranda, nieje to cesta ale most padnúť s takej výšky je dosť… ale však predsa kompetentný vedia však 😉

  2. Inak keby si požičali euro palety zo stavmatu a podložili by pod ten most tak by opäť bol v plnej sile a znovu by mohli truckeri chodiť po jeho vozovke

  3. Zaujímavé, že títo “polnoční” prispievatalia pod každý článok sú všetko antivaxery, antiukrajinci, proputinovci, antivládni, antiprezidentskí, antiUsa, antizápadniari a nostalgickí vyznavači čias komunizmu a ešte tieto svoje sračky serú aj pod článok o nehode na R1. Chudáci, musia mať veľmi ťažký život.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img