ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Na Dolnomajerskej ulici zasahujú dve sanitky – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Podľa informácií od našej čitateľky majú zasahovať dve sanitky RZP na Dolnomajerskej ulici.

Bližšie informácie prinesieme po ich overení.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ 07.04.2022

„Záchranárov sme vyslali na pomoc mužovi so zastavením krvného obehu. Ešte do príchodu posádky sa ho pokúšal oživiť svedok udalosti s pomocou operátora tiesňovej linky 155. V kardiopulmonálnej resuscitácii na mieste pokračovali aj záchranári. Muž bol napokon prevezený do nemocnice“ – uviedla hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Alena Krčová

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. To je príspevok. Informácia dokopy žiadna, ale čím skôr to zverejniť. Dnešná novinárčina. Čo by sa stalo, keby sa článok zverejnil až po overení informácií?

  2. Čo komu vadí že noviny informujú o dianí v meste? Však na to sú. A načo ste sem teda došli čítať ak vás to nezaujíma. Asi ste boli zvedaví. Nechápem teda načo ste sem klikli, a ešte aj komentujete. Zavrite dá tam doma a ani nekukajte von oknom. Ach…

  3. cista sedlac tato sered, starjate sa o svoje zivoty , vam b sa t pacilo ked b sa jednalo o vas???

  4. Čitateľka sol dúfam že bude fotiť záchranné zložky aj keby niekedy nedaj Boh prišli kvôli nej, a redakcia sol hádam i ten krat z toho spraví takýto „krásny“ článok. O ničom.

  5. Boli u mojho otca ktorý mal zástavu srdca…som rad že už o tom informujete celé mesto…nabuduce si milá pani dajte papuče a kludne si to pridite nafotit z blizka určite to bude pre vás podobný zážitok ako pre nás. Redakcii dakujem krásne za tento užasný članok, dufám že po preverení dalších informácii sa rozpišete o tejto senzácii viac. Krásny deň

  6. Požiare, vraždy, automobilové nehody, trestné činy všetkého druhu. Keď nehorí, nie je mŕtvola ani krádež, dobré sú aj zasahujúce zložky zdravotníkov. To je Majkov bulvár.

  7. Čo je to za človeka, ktorý vidí z okna sanitky a má potrebu ich odfotiť a vzápätí poslať do redakcie? Načo preboha?

  8. co je to za cloveka, ktory vidi v novinach, ktore nemusi clanok, s ktorym nesuhlasi a citi potrebu pridat koment? Naco preniekohoineho?

  9. pre Anonym 7. apríla 2022, 13:25, co je to za hovado, co sa stara do zdravotneho stavu cudzieho cloveka nie aby mu pomohol ale aby bola senzacia!

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img