ISSN 1337-8481

sobota, 20. júla, 2024

Patrik Vrbovský alias Rytmus na návšteve Centra pre deti a rodiny

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Centrum pre deti a rodiny pravidelne organizuje vo svojom zariadení stretnutia detí so zaujímavými osobnosťami, ktorí im odovzdávajú určité posolstvo a sú pre nich inšpiráciou. Zároveň sú títo hostia deťom blízki a poznajú ich. V poslednom období s deťmi besedoval Attila Végh aj raper Ego. V utorok 5. apríla pozvanie do centra prijal Patrik Vrbovský známy najmä pod umeleckým menom Rytmus. Keďže ide o známeho rapera, ktorý na hip-hopovej scéne pôsobí od roku 1992, deti sa na stretnutie tešili a mali pripravené množstvo zvedavých otázok.

Vychovávateľka Martina Krejčiová stretnutie opísala takto: “ Patrik bol veľmi milý ústretový ale aj vtipný, Detí zaujímali odpovede na otázky ohľadom jeho detstva, tvorby, módy aj boxu. Cením si, že deťom rozprával aj na tému alkoholu a drog, ktoré tvrdo odcudzuje. Z môjho pohľadu boli jeho slová veľmi podnetné a verím, že si ich deti zobrali k srdcu .“ Rytmus nemal ľahké detstvo a iba svojou vlastnou usilovnosťou a vytrvalosťou to dotiahol tam, kde dnes je. Všetkým adresoval myšlienku, ktorou sa sám celý život riadi: Rodinu do ktorej sa narodíme si nevyberáme, ale vyberáme si rodinu akú v budúcnosti budeme sami mať.

Bodkou za celým stretnutím bolo spoločné fotenie, čo zanechalo v deťoch hlboký dojem. Práve spoločná fotografia bude pre nich pamiatkou na milé stretnutie s idolom. ( foto: CDR Sereď )

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img