ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Bez zatmenia zmyslov už nikto nemôže pochybovať, že agresorom, vojnovým zločincom a vrahom „bratov Slovanov“ je Putinova vláda.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Do 24. februára sme mohli viesť špekulatívne diskusie. O Západe a Východe, o hodnotách, názoroch, predpovediach. Teraz už vieme, ktoré predpovede boli plané a ktoré sa splnili. Bez zatmenia zmyslov už nikto nemôže pochybovať, že agresorom, vojnovým zločincom a vrahom „bratov Slovanov“ je Putinova vláda. A to bez ohľadu na nejaké údajné, či skutočné krivdy, ktoré sa odohrali v minulosti. Ale Rusko sa ústami dnešných jeho vládcov otvorene vyhlásilo aj za nášho nepriateľa. Toto nepriateľstvo sme doteraz až nepochopiteľne prehliadali. Informačná vojna, falošná predstava o nadštandardnom priateľstve z dôvodu blízkosti slovanských národov a u mnohých aj spomienkový optimizmus spôsobili, že sa nám to nezdalo „až také zlé“. Dnes je už najvyšší čas začať uvažovať racionálne. Naša spoločnosť je zamorená nielen špiónmi, ale stále ešte aj množstvom nepriateľských médií platených Kremľom, ktoré naďalej bez hanby produkujú bludy a zneužívajú na ich šírenie aj inak čestných a nevinných ľudí, ktorí tejto dlhoročnej sofistikovanej propagande podľahli. 24. februára však mnohofarebný svet v našej časti sveta na nejaký čas zmizol. Dočasne je čiernobiely a každý si musí vybrať, či stojí na strane vrahov, alebo obetí. Farby môžu začať pribúdať až po zastavení vraždenia a odchode okupantov.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img